Kredyty i pożyczki

 

 

Oferujemy klientom profesjonalne dobieranie najkorzystniejszej oferty kredytu bądź pożyczki. Naszym priorytetem jest dostosowanie oferty idealnie do potrzeb klienta. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę cenionych na rynku banków oraz instytucji finansowych. Dzięki czemu  mamy możliwości manewru w dużym wachlarzu produktów.

Proponujemy:

  • Kredyty gotówkowe – na dowolny cel, łatwo dostępne, nie wymagają zbyt wielu formalności, a pieniądze w ekspresowym tempie mogą się znaleźć na Twoim koncie, bądź tradycyjnie możesz je odebrać w placówce.
  • Kredyty samochodowe – na zakup wymarzonych „czterech kółek”, uproszczone formalności, możliwość kompleksowej obsługi wraz z ubezpieczeniem pojazdu.
  • Kredyty hipoteczne – na zakup własnych metrów kwadratowych szczęścia, rozsądne oprocentowanie i przystępne raty. Pełna i fachowa obsługa specjalisty.
  • Kredyty konsolidacyjne – na spłatę zobowiązań w innych instytucjach. Pomagają klientom niejednokrotnie  uporządkować swoje finanse, gdyż z kilku rozrzuconych rat tworzą jedną i możliwą do spłaty ratę..
  • Kredyty dla firm – na rozkręcenie własnego biznesu, bądź na jego metamorfozę, krok w innowacyjność i rozwój.
  • Kredyty pozabankowe – na dowolny cel, minimum formalności, na oświadczenie. Wypłata gotówki w trybie błyskawicznym. Niejednokrotnie do tego produktu wystarczy sam dowód osobisty. Spłata odbywa się w dogodnych ratach.

Nasze aktualności

Kredyty i pożyczki w jednym miejscu

1 grudnia 2016
Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne do 220 000 zł bez zabezpieczeń również na oświadczenie okres kredytowania do 12 lat minimum formalności...

Czytaj więcej

GoFans – Twój klub w Twoich rękach

1 grudnia 2016
Zbieraj punkty i wymieniaj na gadżety Stali Mielec! razem #po dawny blask

Czytaj więcej

Coraz więcej osób decyduje się na leasing

2 września 2016
Rośnie ilość Polaków, które decydują się skorzystać z oferty używania samochodu przez 3-4 lata i wymiany go na nowy.Continue reading→

Czytaj więcej